DANIŞMANLIK

Uluslararası Tahkim

Uluslararası tahkime taşınan uyuşmazlıklarda taraflara finansal raporlama, finansal performans ve şirket değerleme konularında danışmanlık hizmeti sunmakta ve uzman görüşü vermekteyiz.

Ekibimiz uluslararası tahkimde hem özel şirketlere hem de kamu kurumlarına hizmet vermiş ve çapraz sorgu aşamasında savunma yapmış uzmanlardan oluşmaktadır.

Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri ve Almanya’daki çözüm ortaklarımızla talebe göre hukuki süreçleri de tek elden yönetebilmekteyiz.

Şirket Yeniden Yapılandırmaları

Şirketlerin faaliyetlerinin ve finansal durumlarının yeniden yapılandırılması için danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Konkordato yoluyla yeniden yapılandırmalarda konkordato başvurusu aşamasından sürecin sonuna kadar şirketleri her konuda desteklemekteyiz.

Şirket yeniden yapılandırmaları kapsamında verdiğimiz hizmetlerle şirketlerde sürdürülebilirliği ve kalıcı iyileşmeyi sağlamaktayız.

TFRS ve BOBİ FRS’ye Uygun Finansal Tabloların Hazırlanması

Şirketlerin TFRS’ye ve BOBİ FRS’ye uygun finansal tablolarını düzenlemelerine yardımcı olmakta ve TFRS – BOBİ FRS finansal tablolarının hızlı ve doğru bir şekilde oluşturulması için gerekli altyapıyı oluşturmaktayız.

Ana şirketi yurtdışında bulunan yerli iştiraklerin konsolidasyon kapsamında yapacakları her türlü yurtdışı finansal raporlamaya destek vermekteyiz.

Şirket Birleşmeleri ve Devralmaları

Şirket birleşmeleri ve devralmalarında alıcı ve satıcı tarafa Due Diligence ve şirket değerleme hizmetleri vermekteyiz.

Şirketimiz bünyesinde potansiyel alıcılar ile potansiyel satıcıları buluşturan bir platform mevcuttur.

Diğer Hizmetler

Her biri kendi uzmanlık konusunda uluslararası sertifikalara sahip ekibimizle ve çözüm ortaklarımızla şirketlere finansal check-up, iç denetim, hile ve suiistimal denetimi, operasyonel mükemmellik ve performans yönetimi konularında en yüksek kalitede hizmet veriyoruz.